My Favorite Movies


  armadillokisses's Rating My Rating
1
Clue 1985,  PG)
2
The Shawshank Redemption 1994,  R)
3
Fight Club 1999,  R)
4
Serenity 2005,  PG-13)
5
The Dark Knight 2008,  PG-13)
6
Little Miss Sunshine 2006,  R)
Little Miss Sunshine
Well done. A fresh story with characters that always keep you guessing.
7
Love Actually 2003,  R)
8
Picture Claire 2001,  R)
9
Princess Mononoke (Mononoke-hime) 1999,  PG-13)
10
Monsters, Inc. 2001,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments