My Favorite Movies
Give list a short description
| Arkanis81's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Pride and Prejudice , Unrated) |
|
| 3 |
The Other Boleyn Girl 2008, PG-13) |
|
| 4 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Elizabeth 1998, R) |
|
| 8 |
Elizabeth: The Golden Age 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Serenity 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Oscar 1991, PG) |
|
| 11 |
Bride and Prejudice 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |












