My Favorite Movies
| Arioobarzan4's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 2 |
The Godfather, Part II 1974, R) |
|
| 3 |
The Godfather, Part III 1990, R) |
|
| 4 |
Scarface 1983, R) |
|
| 5 |
The Terminal 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 7 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Serpico 1973, R) |
|
| 11 |
Dog Day Afternoon 1975, R) |
|
| 12 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 13 |
Kill Bill, Volume 2 2004, R) |
|
| 14 |
Cinderella Man 2005, PG-13) |














