My Favorite Movies


  ariel9903's Rating My Rating
1
Scarface 1983,  R)
2
Solarbabies 1986,  PG-13)
Solarbabies
My all Time favorite Movie in Life!!!
3
Blow 2001,  R)
4
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)
5
The Little Princess 1939,  G)
6
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000,  PG-13)
7
Sister Act 1992,  PG)
8
Sister Act 2: Back in the Habit 1993,  PG)
9
Where the Heart Is 2000,  PG-13)
10
Girl, Interrupted 1999,  R)
11
Speed 1994,  R)
12
Practical Magic 1998,  PG-13)
13
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
14
The Little Mermaid 1989,  G)
15
28 Days 2000,  PG-13)
16
Murder by Numbers 2002,  R)
17
Love Potion #9 1992,  PG-13)
18
Interview with the Vampire 1994,  R)
19
Divine Secrets of the Ya-Ya Sisterhood 2002,  PG-13)
20
Buffy the Vampire Slayer 1992,  PG-13)
21
Bring It On 2000,  PG-13)
22
Dogma 1999,  R)
23
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Excellent!! Can't wait to see the next one!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments