My Favorite Movies
| Ariana5150's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scarface 1983, R) |
|
| 2 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 3 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 4 |
Rocky II 1979, PG) |
|
| 5 |
Rocky III 1982, PG) |
|
| 6 |
Rocky IV 1985, PG) |
|
| 7 |
Rocky V 1990, PG-13) |
|
| 8 |
First Blood (Rambo: First Blood) 1982, R) |
|
| 9 |
Rambo: First Blood Part II 1985, R) |
|
| 10 |
Rambo III 1988, R) |
|
| 11 |
Back to the Future Part II 1989, PG) |
|
| 12 |
Back to the Future Part III 1990, PG) |
|
| 13 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 15 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 16 |
Kiss - Kiss My A** 2005, Unrated) |
|
| 17 |
Driven 2001, PG-13) |
|
| 18 |
Die Hard 1988, R) |


















