My Favorite Movies
| ariamy80's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
All She Wants for Christmas 2006, Unrated) |
|
| 2 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 3 |
Transformers: Revenge of the Fallen 2009, PG-13) |
|
| 4 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 6 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 7 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 9 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |










