My Favorite Movies
| arenita215's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
La Casa del Terror (House of Terror) 1959, Unrated) |
|
| 2 |
Enchanted 2007, PG) |
|
| 3 |
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (Ice Age 3) 2009, PG) |
|
| 4 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Sin Nombre 2008, R) |
|
| 7 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 8 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 9 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 10 |
Seven Pounds 2008, PG-13) |
|
| 11 |
28 Days Later 2002, R) |
|
| 12 |
13 Ghosts 1960, Unrated) |
|
| 13 |
Dead Silence 2006, R) |
|
| 14 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 16 |
Monsters, Inc. 2001, G) |
















