My Favorite Movies
| archerxue's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Transformers - The Movie 1986, PG) |
|
| 2 |
Beast Wars - Transformers 2002, Unrated) |
|
| 3 |
Vampire Hunter D (Banpaia hantâ D) 1985, Unrated) |
|
| 4 |
300 2007, R) |
|
| 5 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 6 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 7 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Hulk 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Daredevil 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 12 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 13 |
The Crow 1994, R) |
|
| 14 |
Willow 1988, PG) |
|
| 15 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 16 |
From Hell 2001, R) |
















