My Favorite Movies
| ARAMAT20's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 3 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Brown Sugar 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Save the Last Dance 2 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 9 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 10 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 11 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 12 |
The Prince and Me 2004, PG) |
|
| 13 |
The Prince and Me 2 2005, PG) |
|
| 14 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 15 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 16 |
Dr. Dolittle 3 2006, PG) |
















