My Favorite Movies
| ar1en's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Romeo + Juliet 1996, PG-13) |
|
| 2 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Closer 2004, R) |
|
| 4 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 5 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 6 |
World Trade Center 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 8 |
Pan's Labyrinth 2006, R) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 12 |
Thumbsucker 2005, R) |












