Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  AprilSR2007's Rating My Rating
1
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
LOVED IT ONE OF MY FAVS
2
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
LOVED IT ONE OF MY FAVS ALSO
3
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
i love this movie
4
8 Mile 2002,  R)
8 Mile
I LIKED IT
5
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
LOVED IT AND I HAVE THE MOVIE
6
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
LOVED IT
7
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
LOVED IT ONE OF MY FAVS TOO
8
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
LOVED IT
9
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
loved it
10
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
LOVED IT
11
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
LOVED IT
12
The Ring 2002,  PG-13)
The Ring
I LIKED IT
13
American Pie 1999,  R)
American Pie
love it
14
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
loved it
15
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
loved it
16
Dreamer: Inspired by a True Story 2005,  PG)
Dreamer: Inspired by a True Story
i liked it

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments