My Favorite Movies


  aprilgurl29's Rating My Rating
1
Look Who's Talking 1989,  PG-13)
2
Birthday Girl 2001,  R)
Birthday Girl
good movie neva meet pplz online nd look wat they turn out to b lolz
3
50 First Dates 2004,  PG-13)
4
Underworld: Evolution 2006,  R)
5
Cabin Fever 2002,  R)
6
Look Who's Talking Now 1990,  PG-13)
Look Who's Talking Now
funny
7
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
8
Child's Play 3 1991,  R)
9
Bride of Chucky 1998,  R)
10
Seed Of Chucky 2004,  R)
11
Slacker 1991,  R)
12
Soul Survivors 2001,  R)
13
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
14
Look Who's Talking, Too 1990,  PG-13)
Look Who's Talking, Too
koolio
15
Spider-Man 2002,  PG-13)
16
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
thiz is the best movie eva
17
Mom at Sixteen 2005,  Unrated)
Mom at Sixteen
good movie
18
Don't Tell Mom the Babysitter's Dead 1991,  PG-13)
Don't Tell Mom the Babysitter's Dead
old movie but still funny
19
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
thiz movie is great nd mad funny
20
Pee-wee's Big Adventure 1985,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments