My Favorite Movies
| appriella's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Blade 1998, R) |
|
| 2 |
Blade II 2002, R) |
|
| 3 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 4 |
Underworld 2003, R) |
|
| 5 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 7 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 8 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 9 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 13 |
The Count of Monte Cristo 2002, PG-13) |
|
| 14 |
Fun With Dick and Jane 2005, PG-13) |














