Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  aon913212541's Rating My Rating
1
The Chronicles of Riddick 2004,  PG-13)
2
Van Helsing 2004,  PG-13)
3
V for Vendetta 2006,  R)
4
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
7
The Matrix Revolutions 2003,  R)
8
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
10
Mr. Magoo 1997,  PG)
11
Camouflage 2000,  R)
12
Kingdom of Heaven 2005,  R)
13
Zatôichi (The Blind Swordsman: Zatoichi) 2003,  R)
14
The Last Samurai 2003,  R)
15
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)
16
Hidalgo 2004,  PG-13)
17
X-Men 2000,  PG-13)
18
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
19
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
20
Fantastic Four 2005,  PG-13)
21
The Patriot 2000,  R)
22
The Patriot 1998,  R)
23
Braveheart 1995,  R)
24
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
25
Taxi 2004,  PG-13)
26
Sin City 2005,  R)
27
Ghost Rider 2007,  PG-13)
28
300 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments