My Favorite Movies
| aokichan93's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Koizora (Sky of Love) 2007, Unrated) |
|
| 2 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 3 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 4 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 5 |
Donggabnaegi gwawoehagi (My Tutor Friend) 2003, Unrated) |
|
| 6 |
Eorin shinbu (My Little Bride) 2004, Unrated) |
|
| 7 |
Cheongchun-manhwa (Almost Love) 2006, Unrated) |
|
| 8 |
Hatsuyuki no koi: Virgin snow 2007, Unrated) |
|
| 9 |
Death Note (Desu nôto) (TV SHOW) , Unrated) |
|
| 10 |
L: Change the World 2008, Unrated) |
|
| 11 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Baekmanjangja-ui cheot-sarang (A Millionaire's First Love) 2006, Unrated) |
|
| 14 |
Shinbu sueob (Love So Divine) 2004, Unrated) |














