Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  anunholyvoid's Rating My Rating
1
Evil Dead 2 1987,  R)
2
Ghost World 2001,  R)
3
Once Were Warriors 1994,  R)
4
The Breakfast Club 1985,  R)
5
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
6
Stranger Than Fiction 2006,  PG-13)
7
Before Sunset 2004,  R)
8
Magnolia 1999,  R)
9
Big Trouble in Little China 1986,  PG-13)
10
American Beauty 1999,  R)
11
Mysterious Skin 2004,  NC-17)
12
Léon (The Professional) 1994,  R)
13
The Big Lebowski 1998,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments