My Favorite Movies
| antonia333's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) 2001, R) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 3 |
A.I. Artificial Intelligence 2001, PG-13) |
|
| 4 |
The Curious Case of Benjamin Button 2008, PG-13) |
|
| 5 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Mamma Mia! 2008, PG-13) |
|
| 7 |
Pay It Forward 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Corrina, Corrina 1994, PG) |
|
| 9 |
I Am Sam 2001, PG-13) |
|
| 10 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |










