My Favorite Movies
| antolinez9's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 2 |
The Godfather, Part II 1974, R) |
|
| 3 |
The Godfather, Part III 1990, R) |
|
| 4 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 5 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 6 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 7 |
Kill Bill, Volume 2 2004, R) |
|
| 8 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 9 |
Scarface 1983, R) |
|
| 10 |
Snatch 2001, R) |
|
| 11 |
A Love Song for Bobby Long 2004, R) |
|
| 12 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 13 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 14 |
Love Letters 1999, PG-13) |
|
| 15 |
A Walk in the Clouds 1995, PG-13) |
|
| 16 |
Serpico 1973, R) |
|
| 17 |
Casino 1995, R) |
|
| 18 |
Empire Records 1995, PG-13) |


















