My Favorite Movies
| antolin25's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Sandlot 1993, PG) |
|
| 2 |
Half Baked 1998, R) |
|
| 3 |
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993, R) |
|
| 4 |
Dazed and Confused 1993, R) |
|
| 5 |
Price of Glory 2000, PG-13) |
|
| 6 |
Full Metal Jacket 1987, R) |
|
| 7 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 8 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 9 |
Platoon 1986, R) |
|
| 10 |
The Rookie 2002, G) |
|
| 11 |
Rookie of the Year 1993, PG) |
|
| 12 |
Kingdom of Heaven 2005, R) |
|
| 13 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 14 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 15 |
For Love of the Game 1999, PG-13) |
|
| 16 |
The Wood 1999, R) |
|
| 17 |
Dangerous Minds 1995, R) |
|
| 18 |
American History X 1998, R) |
|
| 19 |
Mi Vida Loca (My Crazy Life) 1993, R) |



















