My Favorite Movies


  1. antiprep66686
  2. Jackie

Give list a short description

  antiprep66686's Rating My Rating
1
Across the Universe 2007,  PG-13)
Across the Universe
LOVED IT
2
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
3
From Hell 2001,  R)
4
Secret Window 2004,  PG-13)
5
Jim Breuer: Hardcore 2002,  Unrated)
6
Happy Feet 2006,  PG)
7
Dane Cook: Vicious Circle 2006,  Unrated)
8
The Boondock Saints 2000,  R)
9
Disturbia 2007,  PG-13)
10
Transformers 2007,  PG-13)
11
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
12
Billy Madison 1995,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
14
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
15
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
16
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
17
The Longest Yard 2005,  PG-13)
18
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
19
American Pie 1999,  R)
20
Saw II 2005,  R)
21
The Condemned 2007,  R)
22
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007,  PG)
23
Liar Liar 1997,  PG-13)
24
Little Nicky 2000,  PG-13)
25
Cry-Baby 1990,  PG-13)
26
The Waterboy 1998,  PG-13)
27
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison) 2002,  R)
28
Employee of the Month 2006,  PG-13)
29
Bedazzled 1968,  PG-13)
30
Big Daddy 1999,  PG-13)
31
Jackass - The Movie 2002,  R)
32
Jackass: Number Two 2006,  R)
33
Grandma's Boy 2006,  R)
34
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
35
Braveheart 1995,  R)
36
Finding Nemo 2003,  G)
37
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
38
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
39
School of Rock 2003,  PG-13)
40
TMNT 2007,  PG)
41
Dumb and Dumber 1997,  PG-13)
42
Airheads 1994,  PG-13)
43
The Mask 1994,  PG-13)
44
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
45
Click 2006,  PG-13)
46
Fear and Loathing in Las Vegas 1998,  R)
47
Anger Management 2003,  PG-13)
48
Bulletproof 1996,  R)
49
Sleepy Hollow 1999,  R)
50
Pineapple Express 2008,  R)
Pineapple Express
WHATS DOWN THERE A FUCKIN RANCORE?! lmao

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments