Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  antgz17's Rating My Rating
1
Forrest Gump 1994,  PG-13)
2
Signs 2002,  PG-13)
3
Inside Man 2006,  R)
4
Saw 2004,  R)
5
Sin City 2005,  R)
6
Gladiator 2000,  R)
7
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
8
Little Miss Sunshine 2006,  R)
9
Office Space 1999,  R)
10
Disturbia 2007,  PG-13)
11
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
12
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
13
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
14
Pan's Labyrinth 2006,  R)
15
Pulp Fiction 1994,  R)
16
300 2007,  R)
17
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
18
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
19
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
20
Dumb and Dumber 1997,  PG-13)
21
Little Giants 1994,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments