My Favorite Movies
| ansley1095's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Snakes on a Plane 2006, R) |
|
| 2 |
Snakes on a Train 2006, R) |
|
| 3 |
How to Eat Fried Worms 2006, PG) |
|
| 4 |
Hope Floats 1998, PG-13) |
|
| 5 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |
|
| 6 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 7 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 8 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 11 |
But I'm A Cheerleader 1999, R) |
|
| 12 |
Cheerleader Camp 1988, R) |
|
| 13 |
Fluke 1995, PG) |













