My Favorite Movies


  annjay11's Rating My Rating
1
At First Sight 1999,  PG-13)
2
When in Rome 2002,  G)
3
Passport To Paris 1999,  G)
4
Eight Below 2006,  PG)
5
Sabrina Goes to Rome 1998,  Unrated)
6
The Sound of Music 1965,  G)
7
Music and Lyrics 2007,  PG-13)
8
Spider-Man 2002,  PG-13)
9
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
10
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
11
Kal Ho Naa Ho 2003,  Unrated)
12
Main Hoon Na 2004,  G)
13
Chak De! India 2007,  Unrated)
14
High School Musical 2006,  G)
15
High School Musical 2 2007,  G)
16
Koi... Mil Gaya (I Found Someone) 2003,  G)
17
Gangster 2006,  Unrated)
18
Kuch Kuch Hota Hai 1998,  Unrated)
19
Dil Chahta Hai 2001,  Unrated)
20
Na Tum Jaano Na Hum 2002,  Unrated)
21
Bobby 2006,  R)
22
Kabhi Alvida Naa Kehna 2006,  Unrated)
23
Kabhi Khushi Kabhie Gham 2001,  PG)
24
Jaan-E-Mann 2005,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments