My Favorite Movies
| annihilator's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 5 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 6 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 7 |
Back to the Future Part II 1989, PG) |
|
| 8 |
Back to the Future Part III 1990, PG) |
|
| 9 |
The Good, the Bad and the Ugly (Il Buono, il Brutto, il Cattivo.) 1966, R) |
|
| 10 |
Reservoir Dogs 1992, R) |










