Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  anniedeslate's Rating My Rating
1
50 First Dates 2004,  PG-13)
2
Beauty and the Beast 1991,  G)
3
Cinderella 1950,  G)
4
Fantastic Four 2005,  PG-13)
5
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
6
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
7
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
8
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
9
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
10
High School Musical 2006,  G)
11
High School Musical 2 2007,  G)
12
Ice Age 2002,  PG)
13
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
14
Legally Blonde 2001,  PG-13)
15
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
16
Peter Pan 2003,  PG)
17
Shrek 2001,  PG)
18
Shrek 2 2004,  PG)
19
Shrek the Third 2007,  PG)
20
Sleeping Beauty 1959,  G)
21
Bee Movie 2007,  PG)
Bee Movie
this is cool
22
The Golden Compass 2007,  PG-13)
23
Enchanted 2007,  PG)
24
The Flock 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments