My Favorite Movies
| anniangel86's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
Maine Pyar Kiya (I Fell In Love) (When Love Calls) 1990, Unrated) |
|
| 3 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Apne , Unrated) |
|
| 6 |
Om Shanti Om 2007, Unrated) |
|
| 7 |
Bhool Bhulaiya 2007, Unrated) |
|
| 8 |
Taare Zameen Par 2007, PG) |
|
| 9 |
Jab We Met 2007, PG) |
|
| 10 |
Jodhaa Akbar 2007, Unrated) |
|
| 11 |
A Walk to Remember 2002, PG) |










