My Favorite Movies


  Annexx07's Rating My Rating
1
House of Wax 1953,  Unrated)
House of Wax
Wicked......
2
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
American Pie Presents - Band Camp
lmao its sooo pimping
3
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
Wow where should i start...
4
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
Zack Is So Sexy!
5
Stick It 2006,  PG)
Stick It
Sarcasime is so my thing ;)
6
Black Christmas 2006,  R)
Black Christmas
Omg What A Evil Dude
7
Get Rich or Die Tryin' 2005,  R)
Get Rich or Die Tryin'
50 cents hot
8
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
Spider-Man 3
didnt watch it yet
9
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
makes me wonder hmmm
10
Ordinary Decent Criminal 1999,  R)
Ordinary Decent Criminal
EVIL!
11
The Rundown (Welcome to the Jungle) 2003,  PG-13)
The Rundown (Welcome to the Jungle)
CAN U SMELL WHAT THE ROCK IS COOKING
12
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
HES SO CUTE AWWW
13
Shrek the Third 2007,  PG)
Shrek the Third
I want to see it!
14
Sleeping Beauty 1959,  G)
Sleeping Beauty
So Cute!!!
15
Cinderella 1950,  G)
Cinderella
So Romantice!!
16
A Cinderella Story 2004,  PG)
17
She's All That 1999,  PG-13)
She's All That
the guys are hott! like omg
18
The Ring 2002,  PG-13)
The Ring
scary!
19
The Ring Two 2005,  PG-13)
The Ring Two
scary!
20
Honey 2003,  PG-13)
Honey
wooow i watch this movie like so many times its so cool
21
Honey, I Shrunk the Kids 1989,  PG)
Honey, I Shrunk the Kids
kool.....
22
Honey, We Shrunk Ourselves 1996,  PG)
Honey, We Shrunk Ourselves
funny
23
Seed Of Chucky 2004,  R)
Seed Of Chucky
there kid is so ugly looks like a dude at my skool!
24
Bride of Chucky 1998,  R)
Bride of Chucky
those funny creeps!
25
The Incredibles 2004,  PG)
26
Beauty And The Beast - Belle's Magical World 2003,  G)
Beauty And The Beast - Belle's Magical World
I LOved it ever sence i was lilttle
27
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
Bring It On: All or Nothing
IT ROCKS

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments