My Favorite Movies
| annescary13's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 2 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 3 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Other Side Of Heaven 2002, PG) |
|
| 6 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Matilda 1996, PG) |
|
| 10 |
Sugar & Spice 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Spice World 1997, PG) |
|
| 12 |
Fly Away Home 1996, PG) |
|
| 13 |
Cast Away 2000, PG-13) |
|
| 14 |
So Close 2003, R) |
|
| 15 |
Monsters, Inc. 2001, G) |
|
| 16 |
Chek law dak gung (Naked Weapon) 2003, R) |
|
| 17 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 18 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 19 |
Twilight 2008, PG-13) |



















