My Favorite Movies
| annema913's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
American Beauty 1999, R) |
|
| 2 |
The Departed 2006, R) |
|
| 3 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 4 |
American Psycho 2000, R) |
|
| 5 |
The Life of David Gale 2003, R) |
|
| 6 |
Match Point 2005, R) |
|
| 7 |
The Hours 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Magnolia 1999, R) |
|
| 9 |
Lord of War 2005, R) |
|
| 10 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 11 |
Perfume: The Story of a Murderer 2006, R) |
|
| 12 |
One Flew Over the Cuckoo's Nest 1975, R) |












