My Favorite Movies
| annelock641's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 4 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 7 |
Save the Last Dance 2 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Shall We Dance 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Hot Fuzz 2006, R) |
|
| 10 |
Hot Shots! 1991, PG-13) |
|
| 11 |
Hot Shots! Part Deux 1993, PG-13) |
|
| 12 |
Some Like It Hot 1959, Unrated) |
|
| 13 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 14 |
The Naked Gun 33 1/3: the Final Insult 1994, PG-13) |
|
| 15 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 16 |
I Now Pronounce You Chuck and Larry 2007, PG-13) |
|
| 17 |
Romy and Michele's High School Reunion 1997, R) |
|
| 18 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |


















