Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  annecfantasy's Rating My Rating
1
Underworld 2003,  R)
Underworld
Great movie.....a must watch.....
2
Underworld: Evolution 2006,  R)
Underworld: Evolution
As good as the original......n great continuation 2 the first...
3
Final Fantasy VII - Advent Children 2005,  PG-13)
Final Fantasy VII - Advent Children
My favourite anime......if u love anime it is a must watch......
4
Queen of the Damned 2002,  R)
Queen of the Damned
Love vampires???? Must watch...
5
The Covenant 2006,  PG-13)
6
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
8
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
9
Resident Evil 2002,  R)
10
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
11
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
12
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
13
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
14
Cardcaptor Sakura - The Movie 2 - The Sealed Card 2003,  Unrated)
15
Resident Evil: Extinction 2007,  R)
16
Ultraviolet 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments