My Favorite Movies
| anjaardgp's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Devour 2005, R) |
|
| 2 |
Where the Heart Is 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 4 |
Hope Floats 1998, PG-13) |
|
| 5 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 6 |
Grease 1978, PG) |
|
| 7 |
The Sound of Music 1965, G) |
|
| 8 |
Mary Poppins 1964, G) |
|
| 9 |
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971, G) |
|
| 10 |
G.I. Blues 1960, PG) |










