My Favorite Movies
| anitablueeyes's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 4 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 5 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 7 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 10 |
King Kong 2005, PG-13) |










