My Favorite Movies
| anissa8888's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Sex and the City 2008, R) |
|
| 2 |
Human Trafficking 2005, Unrated) |
|
| 3 |
Premonition 2007, PG-13) |
|
| 4 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Taxi 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Because I Said So 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 8 |
Jawbreaker 1999, R) |
|
| 9 |
The Sweetest Thing 2002, R) |
|
| 10 |
Losing Chase 1996, R) |
|
| 11 |
Mallrats 1995, R) |











