My Favorite Movies
| aninhasparrow's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Moon Child 2003, Unrated) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Kurôzu Zero (Crows: Episode 0) 2007, Unrated) |
|
| 6 |
Battle Royale 3D 2001, Unrated) |
|
| 7 |
Practical Magic 1998, PG-13) |
|
| 8 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 9 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 10 |
WALL-E 2008, G) |
|
| 11 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 12 |
The Breakfast Club 1985, R) |












