My Favorite Movies


  animekid101's Rating My Rating
1
Jackie Chan's Who Am I? (Wo shi shei) (Who Am I?) 1998,  PG-13)
2
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo!
I love narutos movies
3
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004,  Unrated)
4
Teen Titans: Trouble in Tokyo 2006,  Unrated)
5
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
I have watched this movie before its pretty funny but my friend was freaking me out a bit by laughing 2 much
6
Scary Movie 2000,  R)
7
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
8
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
Ive ssen dis a milion times already
9
Police Story (Ging chaat goo si) (Police Force) 1985,  PG-13)
10
Heart of Dragon (Long de xin) (The First Mission) 1985,  R)
11
Charlie Chan and The Curse of the Dragon Queen 1980,  R)
12
A Chinese Ghost Story 1997,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments