My Favorite Movies
| anime4life06's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Lake Placid 1999, R) |
|
| 2 |
House On Haunted Hill 1959, PG) |
|
| 3 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 4 |
Spider Baby, or The Maddest Story Ever Told (Attack of the Liver Eaters) 1964, Unrated) |
|
| 5 |
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004, Unrated) |
|
| 6 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003, Unrated) |
|
| 7 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004, Unrated) |
|
| 8 |
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001, Unrated) |
|
| 9 |
Gekijyouban hagane no renkinjutsushi (Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballa) 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 11 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |
|
| 12 |
Mrs. Doubtfire 1993, PG-13) |












