My Favorite Movies


  anglyca58's Rating My Rating
1
Jackass: Number Two 2006,  R)
2
The Breakfast Club 1985,  R)
3
Finding Neverland 2004,  PG)
4
Secret Window 2004,  PG-13)
5
Sleepy Hollow 1999,  R)
6
Cry-Baby 1990,  PG-13)
7
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
it's such a great movie
8
Brokeback Mountain 2005,  R)
9
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
Ocean's Eleven
i love it!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
11
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
12
X-Men 2000,  PG-13)
13
Dirty Dancing 1987,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments