My Favorite Movies


  angiedawson69's Rating My Rating
1
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
my favorite movie of all time love this eveyone must see this movie
2
Titanic 1943,  Unrated)
3
Raise the Titanic 1980,  PG)
4
Titanic 1953,  Unrated)
5
Titanic Revealed 2004,  Unrated)
6
Titanic 1996,  PG-13)
7
Dawn of the Dead 2004,  R)
8
Dawn of the Dead 1978,  R)
9
From Dusk Till Dawn 1996,  R)
10
What Lies Beneath 2000,  PG-13)
11
True Lies 1994,  R)
12
Jackass - The Movie 2002,  R)
13
Jackass: Number Two 2006,  R)
14
The Holiday 2006,  PG-13)
15
The Life of David Gale 2003,  R)
16
Quills 2000,  R)
Quills
omg loved this movie i just loved this movie
17
Little Children 2006,  R)
Little Children
not one of my favs does she always have to be naked or doing a sex scene in her movies???
18
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
19
What's Eating Gilbert Grape 1993,  PG-13)
20
The Basketball Diaries 1995,  R)
21
The Man in the Iron Mask 1998,  PG-13)
22
Marvin's Room 1996,  PG-13)
23
The Departed 2006,  R)
24
Gangs of New York 2002,  R)
25
Catch Me If You Can 2002,  PG-13)
26
Saw 2004,  R)
27
Saw II 2005,  R)
28
Saw III 2006,  R)
29
Saw IV 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments