My Favorite Movies


  1. angie28019
  2. Angela

Independence Day, The Day After Tomorrow, Deep Impact

  angie28019's Rating My Rating
1
Independence Day 1996,  PG-13)
Independence Day
my favorite!!!
2
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
3
Jumanji 1995,  PG)
4
Deep Impact 1998,  PG-13)
5
Zathura 2005,  PG)
6
Little Black Book 2004,  PG-13)
7
Scary Movie 2000,  R)
8
Scream 1996,  R)
9
Final Destination 2000,  R)
10
Volcano 1997,  PG-13)
11
X-Men 2000,  PG-13)
12
Darkness Falls 2003,  PG-13)
13
Blade 1998,  R)
14
Urban Legend 1998,  R)
15
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005,  PG)
16
Meet the Robinsons 2007,  G)
Meet the Robinsons
"keep moving forward"
17
1408 2007,  PG-13)
18
The Messengers 2007,  PG-13)
19
The Life of David Gale 2003,  R)
20
The Invisible 2007,  PG-13)
21
Next 2007,  PG-13)
22
Disturbia 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments