My Favorite Movies
| anggiablue's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Sweet November 2001, PG-13) |
|
| 5 |
The Wedding Planner 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Must Love Dogs 2005, PG-13) |
|
| 7 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 8 |
Gone With the Wind 1939, G) |
|
| 9 |
Life Is Beautiful (La Vita è bella) 1997, PG-13) |
|
| 10 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Home Alone 1990, PG) |














