Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  angelslocum's Rating My Rating
1
Beverly Hills Cop 1984,  R)
2
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
3
Jumanji 1995,  PG)
4
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
5
Big Fat Liar 2002,  PG)
6
The Lake House 2006,  PG)
7
Mouse Hunt (Mousehunt) 1997,  PG)
8
Flubber 1997,  PG)
9
Zathura 2005,  PG)
10
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
11
Ice Age 2002,  PG)
12
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
13
Men in Black 1997,  PG-13)
14
Liar Liar 1997,  PG-13)
15
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
16
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
17
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments