My Favorite Movies
| angelriver2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Planes, Trains and Automobiles 1987, R) |
|
| 2 |
The Departed 2006, R) |
|
| 3 |
Latter Days 2003, R) |
|
| 4 |
The Gospel 2005, PG) |
|
| 5 |
Poster Boy 2004, R) |
|
| 6 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 7 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 9 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 11 |
Click 2006, PG-13) |











