My Favorite Movies


  angeljo29720's Rating My Rating
1
Snoop Dogg's Hood of Horror 2006,  R)
Snoop Dogg's Hood of Horror
ITS COOL AND FUNNY
2
Pooh's Grand Adventure: The Search for Christopher Robin 1997,  G)
Pooh's Grand Adventure: The Search for Christopher Robin
LOVE ME SOME POOH BEAR AND TIGER
3
Strip Search 1997,  R)
Strip Search
YEAH BABY
4
In Search of the Castaways 1962,  G)
In Search of the Castaways
SO LONG ON THE ISLAND SO SAD
5
The Last Supper 1996,  R)
The Last Supper
GREAT MOVIE
6
In Search of Santa 2004,  Unrated)
In Search of Santa
ITS SO COOL I LOVE SANTA DONT YOU
7
Jackie Chan Adventures - The Search For The Talisman 2000,  Unrated)
Jackie Chan Adventures - The Search For The Talisman
LOVE THE ACTION IN REAL MOVIES
8
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
WAS GOOD NOT THAT SCARY THOUGH
9
Date Movie 2006,  PG-13)
Date Movie
GREAT MOVIE
10
Ultimate Avengers: The Movie 2006,  PG-13)
Ultimate Avengers: The Movie
THIS IS MY CLEANING UP MOVIE KINDA LISTEN NOT WATCH
11
National Lampoon's TV: The Movie 2006,  R)
National Lampoon's TV: The Movie
THIS IS GREAT MOVIE ADD POPCORN AND DRINK AND KICK UP YA FEET
12
Here Comes Peter Cottontail: The Movie 2005,  Unrated)
Here Comes Peter Cottontail: The Movie
LOVE THIS MY GRANDMA GAVE ME WHEN I WAS SMALL JUST ENJOYED IT EVER SINCE
13
Dreamer: The Movie 2005,  Unrated)
Dreamer: The Movie
THIS WAS DIFFRENT DIDNT QUITE GET IT ALWAYS BUT GOOD ONE TO SE

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments