My Favorite Movies
| angelicapr's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Beautiful Mind 2001, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 3 |
The Da Vinci Code 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 5 |
Troy 2004, R) |
|
| 6 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 7 |
Because I Said So 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Something's Gotta Give 2003, PG-13) |
|
| 9 |
I Now Pronounce You Chuck and Larry 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Déjà Vu 2006, PG-13) |
|
| 11 |
American Wedding 2003, R) |
|
| 12 |
License to Wed 2007, PG-13) |
|
| 13 |
300 2007, R) |
|
| 14 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 15 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 16 |
The Bourne Supremacy 2004, PG-13) |
|
| 17 |
The Holiday 2006, PG-13) |

















