My Favorite Movies
| angeleyez1174's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971, G) |
|
| 2 |
In the Mix 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Friday 1995, R) |
|
| 6 |
Baby Boy 2001, R) |
|
| 7 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 8 |
Eurotrip 2004, R) |
|
| 9 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 10 |
Malibu's Most Wanted 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Bebe's Kids 1992, PG-13) |
|
| 13 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 14 |
Scream 1996, R) |














