My Favorite Movies
| angeleyes8428's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998, G) |
|
| 2 |
Mulan 1998, G) |
|
| 3 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 4 |
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (Ice Age 3) 2009, PG) |
|
| 5 |
Watchmen 2009, R) |
|
| 6 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 7 |
Paper Heart 2009, PG-13) |
|
| 8 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Indiana Jones and the Last Crusade 1989, PG-13) |
|
| 10 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 11 |
The Jungle Book 1967, G) |
|
| 12 |
The Last House on the Left 2009, R) |
|
| 13 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 14 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 15 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 16 |
Wes Craven's New Nightmare 1994, R) |
|
| 17 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 18 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 19 |
G.I. Joe: Rise of Cobra 2009, PG-13) |
|
| 20 |
Shark Tale 2004, PG) |




















