My Favorite Movies


  Angeleyes2808's Rating My Rating
1
The Holiday 2006,  PG-13)
2
Monster-in-Law 2005,  PG-13)
3
Wedding Crashers 2005,  R)
4
Starsky & Hutch 2004,  PG-13)
5
The Wedding Date 2005,  PG-13)
6
Never Been Kissed 1999,  PG-13)
7
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
8
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)
9
The League of Extraordinary Gentlemen 2003,  PG-13)
10
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004,  R)
11
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
12
Gothika 2003,  R)
13
The Ring 2002,  PG-13)
14
White Chicks 2004,  PG-13)
15
American Wedding 2003,  R)
16
The Wedding Planner 2001,  PG-13)
17
The Jacket 2005,  R)
18
Cry Wolf 2005,  PG-13)
19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
20
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
21
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
22
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
23
Saw 2004,  R)
24
Scary Movie 2000,  R)
25
Superman Returns 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments