My Favorite Movies
| angelday92's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Deep Blue Sea 1999, R) |
|
| 2 |
Fried Green Tomatoes 1991, PG-13) |
|
| 3 |
Dreamer: Inspired by a True Story 2005, PG) |
|
| 4 |
Blue Crush 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Flightplan 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Shaggy Dog 2006, PG) |
|
| 11 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Storm of the Century 1999, PG-13) |
|
| 14 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 15 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 16 |
Bless the Child 2000, R) |
















