My Favorite Movies
| Angelchan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Empire of Dreams: The Story of the Star Wars Trilogy 2004, Unrated) |
|
| 2 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999, PG) |
|
| 3 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002, PG) |
|
| 4 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 6 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980, PG) |
|
| 7 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983, PG) |
|
| 8 |
Star Wars: Clone Wars - Volume 2 2005, G) |
|
| 9 |
Star Wars: Clone Wars - Volume 1 2003, G) |
|
| 10 |
Spaceballs 1987, PG) |
|
| 11 |
Warriors of Virtue 1997, PG) |
|
| 12 |
Sailor Moon R the Movie: Promise of the Rose 2000, PG-13) |
|
| 13 |
Sailor Moon Super S the Movie: Black Dream Hole 1995, Unrated) |
|
| 14 |
Sailor Moon S the Movie: Hearts in Ice 1994, PG-13) |
|
| 15 |
Sailor Moon SuperS 2002, Unrated) |
|
| 16 |
Sailor Moon S 2001, Unrated) |
|
| 17 |
Sailor Moon S 2004, Unrated) |
|
| 18 |
Thumb Wars 1999, Unrated) |


















